Щирі вітання працівникам лісогосподарської галузі

Щиро вітаю усіх, хто пов’язав свою долю з лісом, примноженням та використанням його невичерпних ресурсів, з професійним святом.

Неповторна краса лісів Овруцького Полісся не залишає байдужим жодного місцевого жителя та туристів, які часто приїздять до нас на гостину. І цим ми завдячуємо саме вам, дорогі лісівники. Своєю щоденною працею ви примножуєте лісовий фонд країни, робите  вагомий внесок у захист земельних угідь та поліпшення стану довкілля, забезпечуєте потреби суспільства у різноманітній лісовій продукції.

Цей рік видався надскладний : масштабні лісові пожежі охопили Овруччину, знищили величезні території лісових господарств району. Ліквідація стихії та її наслідків важким тягарем лягла на ваші плечі. Але ви – професіонали своєї справи – вистояли, побороли вогонь та щодень працюєте на відновлення, відродження постраждалих лісів. Велике вам спасибі за невтомну працю і самовідданість!

В переддень свята прийміть найщиріші слова вітання. Нехай цей день для вас буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу. Щиро зичу вам та вашим родинам миру, достатку, сімейного благополуччя, здійснення ваших найкращих задумів.Нехай завжди вас супроводжує оптимізм, невичерпна творча енергія та наснага у справі процвітання лісової галузі!   

З повагою, голова адміністрації                    Василь КУРИЛЮК 

Повернутись