Шукаючи Європу, ми знайшли Україну!

Шановні земляки!
Вітаю вас з Днем Гідності та Свободи!

Події двох майданів в Україні стали підтвердженням того, що українці є  сильною, суверенною і незалежною нацією. Вперше - на майдані в 2004 році. Вдруге -  на майдані Гідності та Свободи 2013-2014-го років.

Ми відродилися як сучасна європейська  нація,  нація  гордих, вільних і відповідальних громадян, здатних відстояти свою свободу, державність і людську гідність. Мільйони наших співвітчизників на рідній землі і в багатьох країнах Європи та світу рішуче піднялися проти злочинного режиму, який хотів проігнорувати прагнення українського народу жити вільно і будувати своє життя на основі європейських демократичних цінностей. У перших лавах борців за нашу свободу були представники молоді. Герої Небесної Сотні віддали своє життя за честь, свободу та гідність Української держави.

Сьогодні ми вшановуємо їх та усіх українських вояків, які беруть участь у війні на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі. Патріотизм нинішнього покоління, завзяття творців української державності довели, що наш народ є господарем на своїй землі.

Цього пам’ятного для всіх українців дня бажаю всім мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди у домівках, незгасимої віри в щасливе майбутнє Української держави.

Слава Україні! Слава її Героям!

З повагою, голова адміністрації           Юрій Дивинський

Повернутись