З гідністю відстоювати свободу! Вітання в.о. голови адміністрації Василя КУРИЛЮКА

Шановні мешканці Овруччини!

Щиро вітаю усіх із Днем Гідності та Свободи!

Щоразу, повертаючись спогадами до тих днів, коли Україна була охоплена вогнем нестримного бажання йти вперед, розбудовуватися, гідно жити в європейській країні, ми усвідомлюємо, якою дорогою ціною дається свобода.

В цей день всі ми вшановуємо патріотизм й мужність наших співвітчизників, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Події двох майданів в Україні стали підтвердженням того, що українці є  сильною, суверенною і незалежною нацією. Ми ще досі проходимо екзамен на істинну незалежність України, і розуміємо, що вона починається з внутрішньої свободи й гідності кожного.

 Щира вдячність та доземний уклін учасникам національно – визвольної  боротьби, всім тим, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю.

У цей день хочу побажати всім нам віри та сили духу, патріотизму, спільної мети та успішних реалізацій усіх цілей, здійснення мрій! Нехай пролиті у важкі часи сльози назавжди залишаються в минулому, в кожній українській родині  панує спокій та радість!

Слава Україні! Слава її Героям!

Повернутись