З новосіллям вас, прикордонники!

В п’ятницю, 11 травня, на Овруччині відбулись урочисті заходи до 100-річчя прикордонної служби та Дня прикордонника. Гості та  мешканці міста мали можливість побачити виставку військової техніки, бути присутніми на урочистій церемонії, під час якої 50 сімей військовослужбовців Держприкордонслужби отримали квартири в реконструйованому житловому будинку.
         

Привітати прикордонників з нагоди святкових заходів прибув Голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикал, народний депутат України Володимир Арешонков, голова Житомирської ОДА Ігор Гундич. Вони, а також керівники району Юрій Дивинський, Віталій Китиця, міський голова Іван Коруд з приємністю вручили грамоти та відзнаки кращим із кращих охоронцям наших рубежів. По завершенню заходу відбувся святковий концерт.

Довідково : на реконструкцію будинку в Овручі було спрямовано понад 24 мільйони гривень коштів державного бюджету. Вартість 1 м2 отриманого житла складає 8402 грн., що на 12,5% нижче опосередкованої вартості спорудження житла у Житомирській області, яка за даними Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України складає 9453 грн. Будинок має 6 трикімнатних(середня загальна площа однієї квартири - 82,1 м2, житлова площа - 43,5 м2), 17 двокімнатних (середня загальна площа однієї квартири - 66,4 м2, житлова площа - 32,1 м2) та 31 однокімнатну (середня загальна площа однієї квартири - 41,2 м2, житлова площа - 14,6 м2) квартиру.

Житло в ново реконструйованому будинку отримали військовослужбовці відділів прикордонної служби «Овруч», «Млачівка» та «Лучанки» Житомирського прикордонного загону, військові пенсіонери та троє прикордонників, які наданий час приймають участь в Операції Об’єднаних Сил на сході нашої країни.

Повернутись