Зі святом вас, любі жінки!

ДОРОГІ ЖІНКИ!

Щиросердно вітаювас із найпрекраснішим святом весни – Міжнародним жіночим днем!

Ви, дорогі жінки, головне багатство нашого району, його душа, його майбутнє. Все найдорожче, що є у житті : щастя, радість, надія, кохання - пов’язане з жінкою. Ви зберігаєте життєвий оптимізм в найскладніших ситуаціях. При цьому залишаєтеся берегинями домашнього вогнища та родинних цінностей.

Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Все, чого торкається ваша ніжна рука, палке серце і тонка душа, водночас стає кращим, світлішим, сповненим добра і любові. Дім, добробут, робота у будь-якій професії, політика, культура, мистецтво – все вам підвладно.

Для вас, шановні жінки, наші щирі слова поваги і захоплення, шани і вдячності, які збираються у яскраві букети вітань і побажань. Нехай завжди поруч з вами будуть турботливі і уважні, відповідальні чоловіки, сильні і мужні захисники. Хай же не тільки у це чарівне свято, а завжди буде щира усмішка на ваших устах,міцним буде здоров'я, злагода і благополуччя, гарний настрій звеселяють серця.

Щастя вам і тепла, краси життя і всього, що є найкращого у житті.

З повагою, голова адміністрації             Юрій Дивинський

Повернутись